Close

Wywoływanie zdjęć
najpopularniejsze punkty odbioru

Dlaczego warto zamawiać zdjęcia w fotopremium

Zamawianie zdjęć online jest znacznie wygodniejsze niż w lokalnym zakładzie fotograficznym. Nie trzeba tracić czasu na dojazd, można zamówić zdjęcia z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, nie trzeba też martwić się o godziny otwarcia zakładu fotograficznego. Nasza oferta jest dostępna dla dowolnego miasta w Polsce, a nasze najpopularniejsze punkty odbioru to: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Łódź i Lublin.

 

Fotolab Fotopremium oferuje łatwy i wygodny sposób na zamówienie wywoływania zdjęć. Cały proces składa się z kilku prostych kroków: zaloguj lub zarejestruj się w systemie, wybierz sposób dostawy, wybierz rodzaj, wielkość i ilość odbitek, zapłać. Usługa jest realizowana w ciągu 24 godzin. Zdjęcia można odebrać na terenie całej Polski z paczkomatu Inpost, punktu Orlen lub dostarczy je kurier.

Fotopremium oferuje szeroki wybór możliwości wywoływania zdjęć. Dostępne są różne formaty, od klasycznych 10×15 cm, które są najchętniej zamawiane, po większe rozmiary jak 20×30 cm czy nawet 30×45 cm. W Fotopremium używamy tylko markowych papierów, takich jak Fuji Crystal Archive, Digital Paper Professional, Kodak Premier Endura, dzięki czemu wydruki doskonale odwzorowują barwy, oraz wykazują bardzo dużą trwałość. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje wspomnienia zostaną utrwalone w formie pięknych profesjonalnie wykonanych odbitek, skorzystaj z naszej oferty wywoływania zdjęć. Fotolab Fotopremium to gwarancja najwyższej jakości w niskiej cenie.

 

Oferujemy  najwyższej jakości papierowe odbitki z Twoich ulubionych zdjęć. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Z Fotopremium będziesz mieć pewność, że Twoje wspomnienia zostaną utrwalone w formie pięknych, papierowych fotografii.

 

Najpopularniejsze punkty odbioru
Lista miast

Gorzów Wielkopolski

Katowice

Kielce

Kielce

Opole

Rzeszów

Szczecin

Toruń

Wrocław

Zielona Góra