Close

Odbitki zdjęć na markowym papierze fotograficznym

W naszym internetowym laboratorium fotograficznym Fotopremium możecie Państwo wywołać odbitki zdjęć we wszystkich standardowych formatach i różnych rodzajach papieru.

Wydruki zdjęć na markowym papierze fotograficznym

W naszym internetowym laboratorium fotograficznym Fotopremium możecie Państwo wywołać odbitki zdjęć cyfrowych za pośrednictwem markowej chemii fotograficznej, na trzech rodzajach papieru fotograficznego. Jest to papier matowy, papier błyszczący i papier jedwabisty. Wszystkie jego rodzaje pochodzą od renomowanych firm takich jak Kodak oraz Fuji. Dzięki temu jakość naszych wydruków jest zachowana na najwyższym poziomie. Odbitki mają doskonale oddaną głębię czerni i szarości, świetne nasycenie barw, właściwy kontrast oraz dużą wyrazistość i doskonale zachowaną ostrość drukowanego obrazu.

Poza tym, wywoływanie zdjęć na profesjonalnych materiałach sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i można je z powodzeniem przechowywać przez długie lata. Z całą pewnością taka pamiątka sprawi Wam wiele radości i ucieszy całą rodzinę.

Odbitki zdjęć objęte profesjonalną korektą graficzną

Jeżeli zdecydujecie się Państwo na odbitki zdjęć w naszym fotolabie, to w ramach ceny odbitki gwarantujemy również możliwość profesjonalnej, ręcznej korekty wykonanej przez naszego grafika. Dzięki temu zapewniamy gwarancję jakości, poprawione kadrowanie oraz właściwe ustawienie kontrastu, czy też nasycenia barw. Takie rozwiązanie sprawia, że nasza oferta obejmuje tanie odbitki zdjęć charakteryzujące się pięknymi kolorami, odpowiednią jasnością i doskonałą jakością wydruków.

Wspomnienia zapisane na papierze, czyli papierowe odbitki zdjęć

Papierowe odbitki zdjęć to doskonała pamiątka utrwalonych w kadrach fotograficznych, cudownych momentów z naszego życia. Dzięki papierowej formie możemy ocalić nasze cyfrowe zdjęcia od zapomnienia i równocześnie elegancko udekorować swoje mieszkanie. W naszym internetowym fotolabie możecie Państwo oprócz standardowych odbitek takich jak 9X13, czy też 10X15 cm zamówić również duże formaty XXL tzw. powiększenia, formaty panoramiczne oraz niebywale popularne formaty kwadratowe. Wszystkie wydruki oferujemy w atrakcyjnie niskich cenach.

Jeżeli chcesz oszczędzić, zdecyduj się na wydruki właśnie u nas!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zdjęcia 9X13 cm

Format zdjęć 9×13 cm, to jeden ze standardowych, małych rozmiarów odbitek, który jest często wybierany do wydruku.

Zdjęcia 10X13 cm

Format zdjęć 10×13 cm  jest  wybierany do wydruku ze względu na to, że idealnie nadaje się na zdjęcia okazjonalne .

Zdjęcia 10X15 cm

Format zdjęć 10×15 cm popularny format, który świetnie nadaje się do eksponowania w albumie fotograficznym.

Zdjęcia 10X10 cm

Format zdjęć 10×10 cm to specyficzny, kwadratowy format nawiązujący do dawnych zdjęć polaroidowych.

Zdjęcia 13X13 cm

Format zdjęć 13×13 cm doskonale prezentuje się na ścianie. Eksponując portrety oraz zdjęcia tematyczne.  

Zdjęcia 15X15 cm

Format zdjęć 15×15 cm to świetny format do eksponowania fotografii okazjonalnych z różnych rodzinnych uroczystości

Zdjęcia 13X18 cm

Format zdjęć 13×18 cm  doskonale nadaje się do eksponowania zdjęć w ozdobnych ramkach.