Close

fotokubek

Biały kubek ze zdjęciem

cena - 17 zł

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego? A może chcesz sprawić sobie przyjemność i cieszyć się swoimi ulubionymi zdjęciami każdego dnia? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – biały kubek ze zdjęciem, który możesz zaprojektować według własnego pomysłu.

Jak stworzyć unikalny fotokubek?

To bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz zdjęcia, które chcesz umieścić na kubku, a  następnie za pomocą naszego intuicyjnego kreatora ułożysz je w dowolny sposób. Możesz dodać jedno duże zdjęcie lub kilka mniejszych, tworząc kolaż. Możesz także dodać tekst, który nada Twojemu kubkowi osobistego charakteru. Czy to hasło motywacyjne, dowcipna sentencja czy romantyczna dedykacja, dodatkowa treść sprawi, że Twój kubek będzie wyjątkowym upominkiem.

Dlaczego warto wybrać nasz fotokubek?

Biały kubek ze zdjęciem to nie tylko piękny dodatek do Twojej kuchni, dzięki któremu możesz delektować się poranną kawą,  ale także doskonały prezent na każdą okazję, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. Niezależnie od tego, czy chcesz podziękować, pogratulować, przeprosić czy po prostu sprawić radość najbliższym, zawsze będzie to trafiony wybór.

 

Zamawiając nasz biały kubek ze zdjęciem, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Oferowane naczynia są wykonane z wysokiej jakości ceramiki. Zdjęcia są drukowane za pomocą nowoczesnej technologii, co gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. 

 

Zamów już dziś swój biały kubek ze zdjęciem i spraw radość bliskiej osobie.