Close

25 stycznia, 2021

Jaki personalizowany gadżet wybrać na Walentynki?

Oczywiste jest, że jeśli chcemy, aby nasze uczucia ciągle rozkwitały, to musimy o nie dbać. 14 lutego to dzień, kiedy przypominamy sobie o tym, ale nie jest to właściwe podejście, gdyż o najbliższej osobie powinniśmy pamiętać przez cały rok. Dlatego też miłość warto nieustannie pielęgnować, a Walentynki to tylko moment, w którym powinniśmy to szczególnie zaakcentować. 

  1. Jaki upominek wybrać na Walentynki, aby uszczęśliwić ukochaną osobę?
  2. Jakie fotogadżety są najczęściej wybierane na prezent?
  3. Nasza propozycja

Jaki upominek wybrać na Walentynki, aby uszczęśliwić ukochaną osobę?

Do najczęściej wybieranych prezentów na Walentynki niezmiennie zaliczają się słodycze w kształcie serduszek, z miłosnymi dedykacjami, maskotki z napisem wyrażającym uczucia i oczywiście walentynkowe kartki. Jednakże w ostatnich latach do upominków, które pozwalają przekazać drugiej połowie nasze emocje i wywołać uśmiech na jej twarzy, są również personalizowane fotogadżety. Z pewnością niejednokrotnie zastanawialiście się, jaki prezent wybrać dla Niego/dla Niej na Walentynki? Teraz wybór nie powinien być trudny. Internetowe laboratoria internetowe oraz stacjonarne fotolaby oferują szereg ciekawych fotoproduktów, które świetnie nadają się na niepowtarzalny upominek. Z pewnością personalizowany prezent z wyjątkowym, osobistym nadrukiem to będzie strzał w samo 10! Właśnie dlatego, jeśli darzysz kogoś szczególnym uczuciem i chcesz wywołać uśmiech na jego twarzy, to postaraj się stworzyć indywidualny projekt, z wykorzystaniem własnych zdjęć, lub też grafiki, dołącz wymowny cytat i umieść jeszcze to wszystko w ozdobnych ramkach. Taki wysiłek i zaangażowanie na pewno zostaną docenione i sprawią prawdziwą przyjemność obdarowanej osobie.

Jakie fotogadżety są najczęściej wybierane na prezent?

Wraz ze zbliżającymi się Walentynkami pojawia się coroczny dylemat tzn. jak zaskoczyć i uszczęśliwić swojego partnera w Walentynki? Jaki wybrać walentynkowy prezent? Jakie będą odpowiednie kwiaty na Walentynki? Jak się ubrać w walentynkowy wieczór? Oczywiście pytań jest o wiele więcej, ale zawsze najistotniejszy okazuje się właściwy prezent na tę wyjątkową okazję. Ostatnio niezwykle uroczym upominkiem stały się walentynkowe poduszki ze wspólnym zdjęciem. Dostępne są zarówno kompletnie wypełnione fotopoduszki, jak i tylko poszewki ze zdjęciem. Wiele możliwych wariantów do wyboru tzn. poszewki gładkie, z cekinami, w różnych kolorach i rozmiarach. Taka poduszka to zarówno super walentynkowy prezent dla Niej, jak i prezent na Walentynki dla Niego.  Taka poduszka z romantycznym opisem i wspólnym, przywołującym ciepłe uczucia zdjęciem, z pewnością uszczęśliwi Twoją połówkę. Jest to nie tylko funkcjonalny i praktyczny przedmiot do domu, ale również piękne wspomnienie, zapisane na poduszce, do którego z łatwością można się przytulić, a nawet na nim zasnąć. Jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie prawdziwą radość, zaskoczyć, a nawet poruszyć, to wybierz ulubione zdjęcie, dodaj adekwatny napis i zamów na Walentynki poduszkę z nadrukiem.

poszewka z nadrukiem

Kolejnym bardzo lubianym fotogadżetem, który niezwykle często wybierany jest na Walentynkowy prezent, jest kubek ze zdjęciem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w interesujący sposób podkreślić waszą romantyczną historię. Nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia, tylko możesz wybrać ich kilka, aby łatwiejsze było Twoje wyznanie. Tylko od Ciebie zależy charakter tego projektu, tzn. to właśnie Ty musisz wybrać odpowiednie fotografie, miłosny napis i oprawę graficzną. Uczucia włożone z Twój wyjątkowy projekt, z pewnością będą docenione i sprawią, że ten niepozorny praktyczny przedmiot będzie wyrazem waszej miłości i właśnie tak ciepło i wspaniale będzie smakował z niego każdy napój. Takie niecodzienne podejście do tematu, jakim jest Walentynkowy prezent sprawi że zobaczysz szczery uśmiech na twarzy Twojej ukochanej, czy też ukochanego. 

Innym ciekawym fotogadżetem, który także skutecznie i w ciekawy sposób może przekazać Twoje uczucia, jest koszulka ze wspólnym zdjęciem. Taki podwójny prezent tzn. walentynkowa koszulka  z nadrukiem dla Niej i walentynkowy T-shirt dla Niego ze zdjęciem to również bardzo przyjemny wybór na Walentynki. Oprócz romantycznego charakteru, taki prezent, to także bardzo praktyczny i niezwykle przyjemny upominek. Koszulki wykonane są z przyjemnej w dotyku, wysokogatunkowej bawełny, dzięki temu mogą stać się tą ulubioną, z którą nie chcemy się rozstawać i niechętnie oddajemy do prania. Po prostu walentynkowa koszulka ze zdjęciem to strzał w dziesiątkę. 

Nasza propozycja

Świetnym pomysłem na walentynkowe upominki są zarówno większe, jak i drobne fotogadżety. Do tych ostatnich zaliczają się np. breloki do kluczy, magnesy na lodówkę, czy też fotopuzzle. Jednak doskonałym i zarazem wyjątkowym prezentem na Walentynki mogą być również odbitki zdjęć w eleganckim albumie lub też w ozdobnym pudełku na fotografie. Taki osobisty upominek pozwoli Wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie i wspólnie cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami, zapisanymi na fotograficznych kadrach. 

Polecamy więc zapoznać się z naszą ofertą. 

Proponujemy wysokiej jakości odbitki zdjęć i fotogadżety!