Close

24 marca, 2021

Czy warto zamówić wydruki XXL przez internet?

Jeżeli zastanawiasz się jak szybko i w prosty sposób przyozdobić swoje mieszkanie, to odpowiedź jest niebywale prosta. Najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie przestrzeni wokół siebie, jest stworzenie indywidualnej, fotograficznej galerii we własnym salonie. Warto więc wywołać swoje cyfrowe zdjęcia, wybrać najlepsze ujęcia i efektownie wyeksponować je na niezagospodarowanej ścianie.

  1. W jaki sposób zaprezentować swoje papierowe zdjęcia?
  2. W jaki sposób złożyć zamówienie online na wywołanie zdjęć?
  3. Czy warto wywołać duże odbitki, bez straty na jakości?

W jaki sposób zaprezentować swoje papierowe zdjęcia?

Jedną z propozycji na zaprezentowanie swojej kolekcji zdjęć jest stworzenie niepowtarzalnego kolażu z własnych fotografii. Możemy przy pomocy znajomego programu graficznego stworzyć fotograficzny kolaż, a nawet kilka takich kreatywnych dzieł. Następnie musimy określić interesujący nas rozmiar i wysłać do wywołania, do sprawdzonego fotolabu. Do tego celu należy wybrać wyraźne i ostre zdjęcia, z właściwym plikiem źródłowym, dzięki temu będziemy mogli cieszyć się wysokiej jakości wydrukami. Oczywiście możemy również wykonać kolaż w tradycyjny sposób, to znaczy, że po prostu doklejamy wybrane zdjęcia do papierowej bazy.  

Bardzo istotna jest także elegancka oprawa, czyli ramy lub antyramy, we właściwym rozmiarze. Poza tym fotograficzny kolaż, to doskonały pomysł na niepowtarzalny prezent dla kogoś bliskiego. Świetną propozycją na przyozdobienie swojego meszkania własnymi zdjęciami, jest także stworzenie interesującego kolażu ze zdjęć ślubnych i zaprezentowanie go w ozdobnych ramach. Warto ułożyć zdjęcia ze ślubu w ustalonej kolejności np. rozpoczynając od zdjęć całej rodziny, następnie zdjęcia z uroczystości w kościele, a na końcu fotografie z imprezy weselnej i wspólnego tańca małżonków. Dzięki temu powstanie wyjątkowa pamiątka, która będzie sprawiać Wam niekłamaną przyjemność, za każdym razem, kiedy na nią spojrzycie. 

Wspólne tworzenie kolażu to także super pretekst, aby spędzić wspólnie czas z rodziną w przyjemny i kreatywny sposób. Wybieranie i doklejanie zdjęć do kartonowej bazy, może również okazać się świetną zabawą.

Jeśli oddałeś do wywołania jakąś wyjątkowo udaną serię własnych zdjęć, to warto zamówić duże, efektowne wydruki i  wyeksponować je na swojej ścianie. W ten sposób możesz stworzyć niepowtarzalną galerię sztuki we własnym domu, która z całą pewnością przykuje uwagę Twoich gości. 

W jaki sposób złożyć zamówienie online na wywołanie zdjęć?

Jeśli w swojej cyfrowej kolekcji zdjęć posiadasz prawdziwe perełki, którymi chciałbyś podzielić się z innymi, to powinieneś zdecydować się na duże wydruki XXL. Warto więc wywołać swoje zdjęcia i zamienić cyfrowe pliki na piękne, efektowne obrazy. W obecnych czasach, w dobie ogromnego postępu technologicznego, możemy wywołać swoje fotograficzne pliki w bardzo prosty sposób. 

Usługi online są dużo tańsze niż w stacjonarnych laboratoriach. Jakość wydruków zamawianych przez internet jest bardzo wysokiej jakości. Zdjęcia wykonywane w naszym laboratorium są drukowane na profesjonalnym sprzęcie i markowych materiałach fotograficznych. Dlatego też mają intensywne, nasycone kolory i są bardzo wyraźne. Poza tym w cenie zamówionych odbitek zapewniamy profesjonalną korektę i kadrowanie. Warto więc bliżej się przyjrzeć naszym propozycjom. Nasze usługi nie tylko są tanie, ale także realizowane w ekspresowym tempie. Zamówione wydruki możesz otrzymać nawet w ciągu 24h. Jeśli zamierzasz zamówić zdjęcia online, najpierw musisz przesłać je do naszego fotolabu i  skorzystać z prostej aplikacji. Następnie za jej pośrednictwem określasz ilość, rozmiar oraz rodzaj papieru fotograficznego. Gdy już opłacisz usługę, pozostaje Ci tylko oczekiwanie na przesyłkę.  Podobnie możesz również zamówić personalizowane fotoprodukty.

Czy warto wywołać duże odbitki, bez straty na jakości?

W naszym internetowym laboratorium fotograficznych można zamówić doskonałej jakości wydruki. Oczywiście podstawą jest przesłanie zdjęć z odpowiednimi plikami źródłowymi, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Odbitki drukowane są na papierze satynowym lub jedwabistym w wielu różnych rozmiarach. Mogą to być zwykłe powiększenia np. 20×30, 21×30, 30×60, 30×90, 30×30, 30×40, 30×45 lub formaty panoramiczne 20×60, 30×90, 40×120, 50×150, 60×180, 70×210, 80×240, 90×270 oraz 100×300. Bardzo popularne są także formaty kwadratowe, również dostępne w wielu rozmiarach. Proponujemy niewielkie formaty takie jak 10X10  cm, które zwykle prezentowane są w ramkach galeryjkach lub też większe formaty takie jak 40×40, 50×50, 60×60, 70×70, 80×80, 90×90, czy też nawet 100×100 cm.